Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
 • limetorrents cloud
 • kstorrent.com
 • Miłość, którą wyznaję

  dzień 5 - piątek

  

  Piątek w Wołczynie upłynął pod hasłem "Miłość, którą wyznaję". Uczestnicy Spotkania próbowali odpowiedzieć na pytanie "Jak kocham Boga?". Poruszali ten temat na spotkaniach grupach oraz słuchając dzisiejszych prelegentów.

  Poranną konferencję wygłosił znany duszpasterz, dominikanin o. Adam Szustak. Mówił o tym jak w swoim życiu kochać Boga nade wszystko. Aktor Dariusz Kowalski ujął Młodych świadectwem swojego życia. Pokazywał jak w powszednim życiu kochać Boga. Udowadniał, że codzienność jest bezcenna. W białym namiocie odbyła się dyskusja poprowadzona przez pana Łukasza Fomicza na temat zagrożeń ideologii gender. Na koncercie uwielbienia wystąpił zespół Gospel Voice Choir z Krakowa.

  Uczestnicy Spotkania mieli też dziś okazję zobaczyć wspaniały przykład zaufania i odpowiedzenia Bogu na Jego Miłość - Eucharystię celebrowali neoprezbiterzy. Również oni poprowadzili wieczorne nabożeństwo gdzie zaprosili wszystkich do przyjęcia Słowa Bożego poprzez gest odbioru Ewangeliarza. Nowo wyświęceni kapłani we wspaniały sposób pozwolili Młodym Spotkać się z Chrystusem, który objawił się poprzez Słowo.

  ×

  Log in