DZIEŃ 1
„CZAS PRAWDY”

17 lipca 2023 roku rozpoczęło się XXIX Spotkanie Młodych w Wołczynie. Motto tegorocznego wydarzanie to: „Czas prawdy”. W kolejnych dniach spotkania uczestnicy będą odkrywać nie tylko prawdę o sobie, ale również o Bogu, którego miłosierdzie większe jest od naszych grzechów i słabości. Spojrzeć na siebie oczami Tego, który widzi  nas swojego umiłowanego Syna – oto prawdziwy cel wołczyńskiego zgromadzenia.

DZIEŃ 2
„ODKRYCIE”

W drugim dniu Spotkania Młodych w Wołczynie, zatytułowanym „ODKRYCIE”, poznawaliśmy prawdę o sobie. Bóg, który przychodzi do nas i chce z nami przebywać, pokazuje nam kim tak naprawdę jesteśmy w Jego oczach. Skoro chce być blisko nas, to znaczy, że jesteśmy ukochanymi dziećmi Boga. Nie zabrakło również warsztatów wokalnych, tanecznych, stylizacji i modlitwy, oraz wieczornego koncertu zespołu SEZON NA CZEREŚNIE.

DZIEŃ 3
„WYPOWIEDZENIE”

Trzeci dzień Spotkania Młodych w Wołczynie, zatytułowanym został „WYPOWIEDZENIE”. W trakcie tego dnia usłyszeliśmy konferencje wygłoszone przez brata Piotra Szaro, który mówił o tym, że Bóg zawsze zaprasza, by być szczęśliwym. Uroczysta Eucharystia odbyła się pod przewodnictwem J. E. Księdza Biskupa Damiana Bryla. Wieczorne nabożeństwo „Wypowiedzenie” poprowadził br. Piotr Szaro.

DZIEŃ 4
„RADOŚĆ”

DZIEŃ 5
„POKÓJ”

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK