Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3

O spotkaniu

garść przydatnych informacji

Dla kogo jest to spotkanie?

CHARAKTER SPOTKANIA
Spotkanie promuje wartości chrześcijańskie. Podczas Spotkania będą obecni kapłani diecezjalni i zakonni.
WIEK UCZESTNIKA
W Spotkaniu Młodych w Wołczynie mogą uczestniczyć osoby w wieku od 15 do 30 lat.
DLA NIEPEŁNOLETNICH
W Spotkaniu Młodych w Wołczynie mogą uczestniczyć wszyscy po drugiej klasie gimnazjum (lub po szkole podstawowej). Jest to spotkanie młodzieżowe. Jeśli masz mniej lat, to załatwiaj to indywidualnie pisząc do nas. Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodzica lub prawnego opiekuna na wyjazd. Wypełniony formularz daj do podpisu rodzicom lub prawnym opiekunom i przywieź ze sobą do Wołczyna
KOSZT UDZIAŁU
Koszt uczestnictwa w Spotkaniu Młodych w Wołczynie wynosi 65 PLN. Ta kwota obejmuje notatnik, smycz, koszty infrastruktury technicznej, prądu, wyżywienie (patrz niżej) itd. Nie przewidujemy zniżek dla osób, które chciałyby mieszkać na polu namiotowym choćby przez 1 noc.
Opłata na miejscu w dniu przyjazdu.
ZAPISY

Zgłoszenia na Spotkanie Młodych można dokonać poprzez stronę www, tzw. KAPSYS (zapisy od 17 kwietnia 2018 r.). Jest to sposób wygodny, szybki, niezawodny (i przez nas sugerowany). Poza tym gwarantuje szybką odprawę w punkcie zapisów. Możliwe jest także tradycyjne zapisanie się w punkcie zapisów w dniu przyjazdu, tj. 16 lipca b.r. od godz. 7.30 do 16.00.

Zapisz się

Czego mogę się spodziewać?

WYŻYWIENIE
Organizatorzy Spotkania Młodych zapewniają codziennie smaczną i pożywną zupę na obiad, która jest dostarczana na pole namiotowe, a także herbatę na śniadanie i kolację. Dobrodzieje z Wołczyna sponsorują bułki na śniadanie. Reszta wyżywienia we własnym zakresie! Jest możliwość otrzymania wrzątku do tzw. zupek chińskich. W Wołczynie jest kilka dużych supermarketów: Biedronka, Milea, Polomarket, Sedal, Stokrotka, dlatego radzimy nie przywozić ze sobą „tony” jedzenia. Konieczny jest sprzęt biwakowy: menażka, sztućce itp.
ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy Spotkania Młodych mieszkają na polu namiotowym, które znajduje się ok 200 m od amfiteatru. Pole namiotowe jest ogrodzone i chronione przez całą dobę. W nocy nie ma koedukacji tzn. dziewczęta i chłopcy śpią w oddzielnych namiotach. Należy mieć własny namiot, śpiwór i karimatę.
WARUNKI SANITARNE
Na polu namiotowym będą dostępne umywalnie (przyda się miska). Będzie również możliwość wykupienia prysznicu. Z pryszniców będzie można skorzystać już od poniedziałku (pomiędzy godz. 14.00-17.00). Seans w wodnej kabinie będzie kosztować 4 zł.
MAŁE GRUPY
Każdy uczestnik Spotkania jest przydzielony do małej grupy. Grupy dzielone są wiekowo: gimnazjaliści, szkoła średnia, studenci i starsi. Grupy spotykają się każdego dnia na spotkaniu (ok. 1,5 h). Nie ma możliwości wyboru grupy: niech zadecyduje Boża Opatrzność. :)

Jak znaleźć się na Wołczynie?

DOJAZD
Wołczyn leży w odległości 12 km od Kluczborka (woj.opolskie). Bezpośredni dojazd pociągiem z Wrocławia lub Kluczborka. Kluczbork leży na trasie kolejowej pomiędzy Katowicami a Poznaniem.
WCZEŚNIEJSZY PRZYJAZD
Na Spotkanie przyjeżdżamy w dniu rozpoczęcia, tj. 16 lipca. Prosimy, by wcześniej nie przyjeżdżać, ponieważ nie ma jeszcze przygotowanego pola namiotowego. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za takie osoby.
PRZYJAZD NA CZĘŚĆ SPOTKANIA
Jeżeli ktoś nie może przyjechać na całe spotkanie i chciałby uczestniczyć w części – jest to możliwe. Prosimy zapisać się w systemie. Po przyjeździe zgłaszamy się do informacji. Tam otrzymamy materiały uczestnika: identyfikator, smyczkę, notatnik. Bracia z informacji wskażą drogę na pole namiotowe. Nie przewidujemy zniżek dla osób, które chciałyby mieszkać na polu namiotowym choćby przez 1 noc. Na terenie spotkania mogą przebywać tylko osoby zgłoszone (posiadające identyfikator).
PRZYJAZD GRUPY
Na spotkanie możemy przyjechać indywidualnie lub grupowo np. z przyjaciółmi lub w ramach grupy przyparafialnej. Osoby niepełnoletnie powinny mieć opiekę osoby pełnoletniej (starszy brat, siostra, kolega, koleżanka itp).

Organizowane wyjazdy na Spotkanie

Z kilkunastu miejsc w Polsce będą organizowane
wyjazdy do Wołczyna, sprawdź skąd możesz pojechać.

Zobacz

mapa Polski

Główny organizator:
br. Piotr Kowalski

Kontakt:
tel: 797 907 809
e-mail: spotkaniemlodych@kapucyni.pl

Adres:
ul. Grzegorza Korzeniaka 16
30-298 KRAKÓW