Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3

Jak się zapisać?

co warto zrobić przed przyjazdem

Jakie są warunki uczestnictwa?

WIEK UCZESTNIKA
W Spotkaniu Młodych w Wołczynie mogą uczestniczyć osoby w wieku od 15 do 30 lat.
DLA NIEPEŁNOLETNICH
W Spotkaniu Młodych w Wołczynie mogą uczestniczyć wszyscy po drugiej klasie gimnazjum (lub po szkole podstawowej). Jest to spotkanie młodzieżowe. Jeśli masz mniej lat, to załatwiaj to indywidualnie pisząc do nas. Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodzica lub prawnego opiekuna na wyjazd. Wypełniony formularz daj do podpisu rodzicom lub prawnym opiekunom i przywieź ze sobą do Wołczyna
KOSZT UDZIAŁU
Koszt uczestnictwa w Spotkaniu Młodych w Wołczynie wynosi 65 PLN. Ta kwota obejmuje notatnik, smycz, koszty infrastruktury technicznej, prądu, wyżywienie (patrz niżej) itd. Nie przewidujemy zniżek dla osób, które chciałyby mieszkać na polu namiotowym choćby przez 1 noc.
Opłata na miejscu w dniu przyjazdu.
ZAPISY

Zgłoszenia na Spotkanie Młodych można dokonać poprzez stronę www, tzw. KAPSYS (zapisy od 17 kwietnia 2018 r.). Jest to sposób wygodny, szybki, niezawodny (i przez nas sugerowany). Poza tym gwarantuje szybką odprawę w punkcie zapisów. Możliwe jest także tradycyjne zapisanie się w punkcie zapisów w dniu przyjazdu, tj. 16 lipca b.r. od godz. 7.30 do 16.00.

Zapisz się

Jak znaleźć się na Wołczynie?

DOJAZD
Wołczyn leży w odległości 12 km od Kluczborka (woj.opolskie). Bezpośredni dojazd pociągiem z Wrocławia lub Kluczborka. Kluczbork leży na trasie kolejowej pomiędzy Katowicami a Poznaniem.
WCZEŚNIEJSZY PRZYJAZD
Na Spotkanie przyjeżdżamy w dniu rozpoczęcia, tj. 16 lipca. Prosimy, by wcześniej nie przyjeżdżać, ponieważ nie ma jeszcze przygotowanego pola namiotowego. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za takie osoby.
PRZYJAZD NA CZĘŚĆ SPOTKANIA
Jeżeli ktoś nie może przyjechać na całe spotkanie i chciałby uczestniczyć w części – jest to możliwe. Prosimy zapisać się w systemie. Po przyjeździe zgłaszamy się do informacji. Tam otrzymamy materiały uczestnika: identyfikator, smyczkę, notatnik. Bracia z informacji wskażą drogę na pole namiotowe. Nie przewidujemy zniżek dla osób, które chciałyby mieszkać na polu namiotowym choćby przez 1 noc. Na terenie spotkania mogą przebywać tylko osoby zgłoszone (posiadające identyfikator).
PRZYJAZD GRUPY
Na spotkanie możemy przyjechać indywidualnie lub grupowo np. z przyjaciółmi lub w ramach grupy przyparafialnej. Osoby niepełnoletnie powinny mieć opiekę osoby pełnoletniej (starszy brat, siostra, kolega, koleżanka itp).