Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3

Plan Spotkania

czego zasmakujemy...

  1. PONIEDZIAŁEK
  2. WTOREK
  3. ŚRODA
  4. CZWARTEK
  5. PIĄTEK

 

GŁÓD

 

Mnie, bratu Franciszkowi, Pan dał tak rozpocząć życie pokuty

7.00-16.30

Rejestracja uczestników

14.00

Taniec z gwiazdami (biały namiot)

17.30

Rozpoczęcie

18.30

Kolacja

19.30

Nieszpory (biały namiot)

20.00

I Ty możesz zostać…MISJONARZEM (biały namiot)

20.00

Koncert „Tau”

21.30

Nabożeństwo „Głód”// br. Maciej Jabłoński OFMCap

22.30

Podsumowanie dnia i Apel Jasnogórski // br. Szymon Mrowiec OFMCap

 

 

GORYCZ FAŁSZU

 

Gdy byłem w grzechach, widok trędowatych wydawał mi się bardzo przykry

7.30

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.00

Modlitwa poranna // br. Szymon Mrowiec OFMCap

9.30

Smak fałszu // br. Błażej Strzechmiński OFMCap

10.00

Ukryty za przyłbicą – Dlaczego nie jesteśmy sobą? // Magdalena Wodka

11.30

Przygotowanie do Eucharystii

12.00

Eucharystia // br. Szymon Janowski OFMCap

13.30

Obiad

14.00

Taniec z gwiazdami (biały namiot)

15.00

Trąd Internetu // Mateusz Ochman

16.30

Spotkania w grupach

18.30

Kolacja

19.00

Nieszpory (biały namiot)

19.30

I Ty możesz zostać…FRANCISZKIEM (biały namiot)

19.30

Koncert KapEl’a

20.30

Koncert Rock&Fire

21.30

Nabożeństwo „Gorycz Fałszu”// br. Tomasz Protasiewicz OFMCap

22.30

Podsumowanie dnia i Apel Jasnogórski // br. Szymon Mrowiec OFMCap

 

 

SŁODYCZ SPOTKANIA

 

I Pan sam wprowadził mnie między trędowatych

7.30

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.00

Modlitwa poranna // br. Szymon Mrowiec OFMCap

9.30

Smak Spotkania // br. Tomasz Łakomczyk OFMCap

10.00

Pocałuj Trędowatego / br. Krzysztof Czeczko OFMCap

11.30

Eucharystia // ks. bp Edward Janiak

13.00

Obiad

14.00

Taniec z gwiazdami (biały namiot)

15.00

Udławiony fałszem // br. Piotr Nowak OFMCap

16.30

Spotkania w grupach

18.00

Kolacja

19.00

Nieszpory (biały namiot)

19.30

Nabożeństwo pojednania „Słodycz Spotkania”// br. Piotr Kucharzewski OFMCap

22.30

Modlitwa na zakończenie i Apel Jasnogórski // br. Szymon Mrowiec OFMCap

 

 

SÓL MIŁOŚCI

 

I okazywałem im miłosierdzie

7.30

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.00

Modlitwa poranna // br. Szymon Mrowiec OFMCap

9.30

Smak Miłości // br. Piotr Szaro OFMCap i br. Tomasz Regiewicz OFMCap

10.00

Księże Zbigniewie…jak żyć? // ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

11.30

Spotkania w grupach

13.30

Obiad

14.00

Taniec z gwiazdami (biały namiot)

15.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia // Młodzież Franciszkańska TAU

15.15 

Zakosztowałam miłości // Ula Mela

16.00

Przygotowanie do Eucharystii

16.30

Eucharystia z błogosławieństwem prymicyjnym // bracia neoprezbiterzy / homilia: br. Rafał Pysiak OFMCap

18.30

Kolacja

19.00

Nieszpory (biały namiot)

19.30

I Ty możesz zostać…ŚWIĘTYM (biały namiot)

20.00

Nabożeństwo uwielbienia „Sól Miłości” // br. Grzegorz Dziedzic OFMCap oraz Play & Pray

22.30

Podsumowanie dnia i Apel Jasnogórski

23.00

Czuwanie (pole namiotowe) // Młodzież Franciszkańska TAU

 

 

NIEDOSYT

 

(…) i potem nie czekając długo, porzuciłem świat

7.30

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.30

Modlitwa poranna // br. Szymon Mrowiec OFMCap

10.00

Smak Życia // br. Bogumił Kusiak OFMCap

10.30

Eucharystia // br. Tomasz Żak  OFMCap / homilia: br. Artur Borkowski OFMCap

12.00

Rozesłanie i zakończenie Spotkania

 

I kiedy odchodziłem od nich, to, co wydawało mi się gorzkie,
zmieniło mi się w słodycz duszy i ciała.

next
prev
×

Log in