Plan spotkania

Oficjalny plan XXV Spotkania Młodych w Wołczynie

Poniedziałek

"Kościół zagubiony(ch)"

 

8.30 – 17.00      Rejestracja Uczestników

     14.00           Taniec z gwiazdami (biały namiot)

     17.30            Rozpoczęcie XXV Spotkania Młodych w Wołczynie

     18.15             Kolacja

     19.00            Nieszpory (biały namiot)

     20.00           Koncert:  Wyrwani z Niewoli

     20.00           “Tajemnica powołania – Q&A” (biały namiot)

     21.30            Nabożeństwo rozpoczęcia:  “RATUNKU!”

     22.30           Podsumowanie dnia

 

7.30                Jutrznia (biały namiot)

8.15                 Śniadanie

9.30                Modlitwa poranna/rozgrzewka

10.00               Konferencja: “Mój kościół zraniony” – bp Edward Kawa OFMConv

11.00                Przygotowanie do Eucharystii

11.30                Eucharystia, przewodniczenie i homilia: bp Edward Kawa OFMConv

13.00               Obiad

14.00               Mecz: Kapucyni vs. reszta świata (orlik przy gimnazjum)

15.45               Rozesłanie do grup

16.00               Spotkanie w grupach

17.45               Kolacja

18.45               Koncert:  TATO

19.00               Nieszpory (biały namiot)

19.30               Kocert:  KapEl’a

21.00               Urodziny

21.40               Nabożeństwo : “ODKRYJ JEGO OBLICZE!”

22.40              Podsumowanie dnia

Wtorek

"Kościół zraniony(ch)"

Środa

"Kościół odbudowany(ch)"

 

7.30                Jutrznia (biały namiot)

8.15                 Śniadanie

9.30                Modlitwa poranna/rozgrzewka

10.00               Konferencja: “Gdzie szukać cegieł i zaprawy” – o. Antonello Cadeddu

11.00                Przygotowanie do Eucharystii

11.30                Eucharystia, przewodniczenie: br. Tomasz Protasiewicz / homilia: o. Antonello Cadeddu

13.00               Obiad

14.00               Taniec z gwiazadami (biały namiot)

15.15                Konferencja: “Kawalerka do wynajęcia czy dom na całe życie?” – Michał “PAX” Bukowski

16.15                Rozesłanie

16.30               Spotkanie w grupach

18.00               Kolacja

19.00               Nieszpory (biały namiot)

19.30               Nabożeństwo pokutne – “ODBUDUJ MÓJ KOŚCIÓŁ!”

                       Wspólnota ICHTIS z Wrocławia & br. Paweł Frąckowiak

22.30               Podsumowanie dnia

 

7.30                Jutrznia (biały namiot)

8.00                 Śniadanie

9.00                Modlitwa poranna/rozgrzewka

10.00               Konferencja: “Czym umeblować, żeby było ładnie?” – br. Paweł Teperski

11.00                Przygotowanie do Eucharystii

11.15                 Eucharystia, przewodniczenie: Bracia neoprezbiterzy / homilia: br. Paweł Teperski

13.00               Obiad

13.30               Taniec z gwiazadami (biały namiot)

15.00                KORONKA

15.20                Konferencja: “Kiedy będzie doskonale?” – ks. Maciej Sarbinowski SDB

16.15                Spotkanie w grupach

18.00               Kolacja – grill MFTau

19.00               Nieszpory (biały namiot)

19.30               Koncert: niemaGOtu

19.30               “Klucz do ikony” br. Marcin Świąder (biały namiot)

21.30               Nabożeństwo – “DAJ SIĘ POKOCHAĆ!”

22.30               Podsumowanie dnia

Czwartek

"Kościół piękny(ch)"

Piątek

"Kościół świadczący(ch)"

 

7.30                 Jutrznia (biały namiot)

8.00                 Śniadanie

9.30                 Modlitwa poranna /rozgrzewka 

9.45                 Konferencja: “Popatrzcie jak oni się miłują” – Monika i Marcin Gomułkowie

10.45                Eucharystia, przewodniczenie: br. Tomasz Żak / homilia: br. Piotr Kowalski

12.00                Rozesłanie