Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3

PLAN SPOTKANIA

Zobacz co Cię czeka w tym roku

16 Lipca - Poniedziałek


"POZNAJ"


7.00-15.30

Rejestracja uczestników

14.00

Taniec z gwiazdami (biały namiot)

16.30

Rozpoczęcie

17.30

PINOKIO BROTHERS

18.20

Kolacja

19.00

Nieszpory (biały namiot)

20.00

Bułgaria na nowo odkryta (biały namiot)

20.00

Play & Pray

21.30

Nabożeństwo "POZNAJ" - br. Adam Stramski

22.30

Podsumowanie - br. Piotr Szaro




17 Lipca - Wtorek


"ZAUFAJ"

Jesteśmy braćmi bo mamy jednego Ojca


7.30

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.00

Modlitwa poranna - br. Piotr Szaro / rozgrzewka

9.30

Konferencja - br. Marcin Grec - Ubogacony*

10.30

Konferencja - br. Tomasz Świtała - Drogocenny*

11.30

Przygotowanie do Eucharystii (schola)

12.00

Eucharystia homilia: br. Paweł Paszko

13.15

Obiad

14.00

Mecz: Kapucyni vs. reszta świata (orlik przy gimnazjum)

15.45

Rozesłanie - br. Wojciech Pawłowski

16.15

Spotkanie w grupach

18.30

Kolacja - grill MFTau

19.00

Nieszpory (biały namiot)

19.30

Afryka dzika czyli jak wyglądają misje (biały namiot)

19.30

Koncert KapEl’a

21.00

Przerwa (bez otwierania pola namiotowego)

21.30

Nabożeństwo „ZAUFAJ” - br. Paweł Paszko

22.30

Zakończenie - br. Piotr Szaro




18 Lipca - Środa


"POKOCHAJ"

Jesteśmy braćmi bo Jezus jest naszym bratem, który nas Zbawił

7.00

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.00

Modlitwa poranna - br. Piotr Szaro / rozgrzewka

9.30

Konferencja - Michał Nikodem - Odkupiony*

10.00

Konferencja - Andrzej Sowa - Ocalony*

11.15

Przygotowanie do Eucharystii (schola)

11.30

Eucharystia przewodniczenie/ homilia: bp. Damian Andrzej Muskus

13.00

Obiad

14.00

Taniec z Gwiazdami (biały namiot)

15.30

Konferencja - s. Teresa Pawlak - Zakochana*

16.15

Rozesłanie

16.30

Spotkanie w grupach

18.00

Kolacja

19.00

Nieszpory (biały namiot)

19.30

Nabożeństwo pokutne - Przyjaciel Oblubieńca - „POKOCHAJ”

22.30

Rozesłanie - br. Piotr Szaro




19 Lipca - Czwartek


"WYBIERZ"

Jesteśmy braćmi bo Pan dał nam braci

7.00

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.00

Modlitwa poranna - br. Piotr Szaro

9.30

Konferencja - br. Tomasz Łakomczyk - We Wspólnocie*

10.15

Konferencja - br. Sebastian Majcher - Powołany*

11.00

Przygotowanie do Eucharystii (schola)

11.15

Eucharystia - neoprezbiterzy/ homilia: br. Bogumił Kusiak

13.00

Obiad

13.30

Taniec z Gwiazdami (biały namiot)

15.00

Koronka

15.15

Konferencja - p. Jacek Pulikowski - Szczęśliwy*

16.00

Spotkanie w grupach

18.00

Kolacja

19.00

Nieszpory (biały namiot)

19.30

Pustelnia czyli weźże posłuchaj Boga (biały namiot)

19.30

Koncert - Maleo Reggae Rockers - świadectwo Malejonka

21.30

Nabożeństwo „WYBIERZ” - br. Ryszard Dorda & br. Mateusz Skoczylas

22.30

Podsumowanie dnia - br. Piotr Szaro




20 Lipca - Piątek


"WYPEŁNIJ"

7.00

Jutrznia (biały namiot)

8.00

Śniadanie

9.30

Modlitwa poranna - br. Piotr Szaro

10.00

Konferencja - br. Wojciech Czywczyński - Zaryzykuj *Bracie!

10.40

Eucharystia - przewodniczy: br. Tomasz Żak / homilia: br. Piotr Kowalski

12.00

Rozesłanie