00 00 00 00 00

PRZY ZAPISACH DO 01.06 PŁACISZ TYLKO

200 zł

PO 01.06 CENA WYNOSI
250 zł

Na scenie Zobaczymy

s. Teresa Pawlak

Piotr „Edzio” Bylina

ks. Rafał Główczyński

bp. Łukasz Buzun

Anna Leśniak

ks. Kamil Sowada

br. Marek Miszczyński

KapEl’a

warsztaty poprowadzą

Anna Madej

WARSZTATY WOKALNE

Worship Style

WARSZTATY TANECZNE

Wiola Kmiecik

WARSZTATY STYLIZACJI

Dariusz Orłowski

WARSZTATY SAMOOBRONY

Wołczyńska Akademia Sportu

WARSZTATY PIŁKARSKIE

s. Daria Boczkowska i
s. Anita Baczewska

WARSZTATY MODLITWY

SCHOLA WOŁCZYŃSKA

1. Napisz e-mail zgłoszeniowy na adres schola.wolczyn@gmail.com
2. Brat odpowiedzialny udzieli Ci więcej informacji.
3. Po weryfikacji Twojego głosu i dopuszczeniu do scholi zaznacz „posługa w scholi” zapisując się na SM.
4. Liczba w scholi ograniczona.
5. Czas nadsyłania zgłoszeń do 10 lipca.

PLAN DNIA

DZIEŃ 1 – „CHAOS”
PONIEDZIAŁEK 22 LIPCA

DZIEŃ 2 – „ŚMIERĆ”
WTOREK 23 LIPCA

DZIEŃ 3 – „BITWA”
ŚRODA 24 LIPCA

DZIEŃ 4 – „RADOŚĆ”
CZWARTEK 25 LIPCA

DZIEŃ 5 – „POKÓJ”
PIĄTEK 26 LIPCA

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA POPRZEDNIA EDYCJA

Dowiedz się więcej

Czym jest Spotkanie Młodych w Wołczynie?

To młodzieżowy katolicki festiwal organizowany przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów Prowincji Krakowskiej.

Trwa on nieprzerwanie od trzydziestu lat. Zaproszony na niego jest każdy pomiędzy 15 a 30 rokiem życia. Podczas tego wydarzenia promowane są wartości chrześcijańskie.

Każdy obecny ma możliwość spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze, pełnej akceptacji, otwartości i zrozumienia. Przez kilka dni trwania festiwalu młodzi ludzie są zaproszeni, żeby uczestniczyć we wspólnej modlitwie, słuchaniu konferencji, uczestniczeniu w warsztatach. Wszystko po to, żeby móc wspólnie doświadczyć dobra od drugiego człowieka, a nade wszystko od Boga. Na festiwalu obecni są kapłani, bracia i siostry zakonne, ale również osoby świeckie zawsze gotowi i otwarci na to żeby porozmawiać, wesprzeć, towarzyszyć…

Co zabrać ze sobą?

Koniecznie dużą ilość dobrego humoru…, ale oprócz tego warto wiedzieć, że Spotkanie Młodych w Wołczynie odbywa się w warunkach biwakowych.

Wszyscy uczestnicy są zakwaterowani na polu namiotowym i śpią we własnych namiotach. Warto więc zabrać wszystko co pozwoli przetrwać w takich okolicznościach przez tydzień, a więc śpiwór, karimatę, przybory toaletowe, leki, ciepłe ubrania, kurtkę przeciwdeszczową, latarkę, menażkę lub miskę, sztućce, folię malarską (dla lepszego zabezpieczenia namiotu przed deszczem) oraz wszystkie inne rzeczy potrzebne na biwak. Na śniadanie i kolację zapewniamy pieczywo i herbatę, natomiast na obiad ciepłą zupę. W sąsiedztwie pola namiotowego znajduje się sklep, w którym można się zaopatrywać w różne artykuły spożywcze. Na polu namiotowym będzie również możliwość zakupienia ciepłych przekąsek.

Jak się zapisać?

Zapisy odbywają się przez stronę internetową. Wystarczy krok po kroku wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każdy kto uczestniczy w Spotkaniu Młodych będzie zobowiązany do podpisania zgody na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku (podczas Spotkani robione są zdjęcia i nagrywane filmiki). Dodatkowo każda osoba nieletnia będzie zobowiązana do okazania zgody rodziców na udział w Spotkaniu. Bez tego udział w Spotkaniu będzie niemożliwy.

Można również zapisać się na miejscu bez wcześniejszej rejestracji przez internet. Wtedy również są wcześniej wspomniane zgody. Są one dostępne na naszej stronie internetowej i w formularzu rejestrowym. Jeśli zapiszesz się do 1 lipca 2024 to koszt udziału to 200 zł. Jeśli zapiszesz się po 1 lipca 2024 to koszt udziału to 250 zł.

Jak dojechać

Najlepiej poszukać możliwości grupowego transportu. Najczęściej bracia z naszych klasztorów organizują wyjazdy grupowe, dlatego warto się do nich dopisać. Informacji na ten temat udzielamy mailowo: spotkaniewolczyn@gmail.com.

Można jednak przyjechać na Spotkanie Młodych w każdy możliwy sposób. Większe miejscowości w pobliżu to: Opole (48 km.), Namysłów (24 km.) i Kluczbork (14 km.). Oprócz zorganizowanych autokarów uczestnicy najczęściej wybierają połączenia kolejowe przez Kluczbork do Wołczyna.

Dokładny adres Spotkania Młodych to: ul. Rzeczna 6, 46-250 Wołczyn.

PRZY ZAPISACH DO 01.06 PŁACISZ TYLKO

200 zł

PO 01.06 CENA WYNOSI 250 zł